Muhtar Adayı Soner Eker

2019 Yerel Seçimler yaklaşırken, iki dönemdir Uğur Mumcu’lu dostlarımın sayesinde onurla gururla yürütmekte olduğum Muhtarlık görevim esnasında muhteşem,manevi kazançlar elde ettim.Görevim dahilinde yada dışında karşılaştığım kişilerin sevgisini ve saygısını yüreğimde hissettim.Bu duygular beni inanılmaz mutlu etti ve nasıl daha iyi hizmet verebilirim nasıl çevreme daha fazla faydalı olabilim diye çalışmalarımı güçlendirdi. Her yeni günde gözlerimi açtığımda mahalle sakinlerimin hayatlarındaki farkındalığımı bir kat daha yükselterek onların yüreklerine dokunmayı amaçladım.Ve karşılığınıda sevgi ile aldım.Herkesten her geçen gün bir şeyler öğrendim.Bilmediklerimi öğrenmeyi, bildiklerimide öğretmeyi seçtim.Ömrümüz boyunca öğreneceğimiz ve öğreteceğimiz çok şey var diye düşünüyorum.Yeterki çevremizdeki hayatların farkında olalım.
Bu yolda birlikte yürüdüğüm aza arkadaşlarıma bana eşlik ettiklerinden, her daim yanımda olup mahallemiz adına gönülden çalıştıkları için minnettarım.
Muhtar olarak bana bu fırsatı veren, bu duyguları yaşatan mahalle sakinlerime şükranlarımı sunarım. İyiki varsınız.
Mahalle Sakinlerimizin desteği ile yeniden, her geçen gün daha iyi Uğur Mumcu ve Uğur Mumcu’lular için çalışmaya adayım.
2019 Yerel Seçimlerinde Uğur Mumcu Mahallesi Muhtarlığına Adaylığımın, Mahallem adına Hayırlı olmasını diler Saygı ve Sevgilerimi sunarım.

Tümİstanbul MuhtarlarFederasyonu Genel Başkan Yardımcısı
Kartal Uğur Mumcu Mahalle Muhtarı ve Adayı
SONER EKER